Image
Image

1977 yılından itibaren, teknolojinin son standartlarına göre CARBOWELD, elektrot ve kaynak tellerini üretip, satışa sunuyor. Kaynak sarf malzemeleri konusunda 40 yılı aşkın deneyime sahip olan şirketimiz ortakları, hala aktif olarak görev başındadırlar.

CARBOWELD, çubuk elektrotlar ve özlü tel elektrotların geliştirilmesi ve pazarlanması konusunda dünya çapında lider üretici bir firmadır. CARBOWELD, yaklaşık 150 farklı alaşımla, birleştirme ve kaplama kaynağında kullanılan elektrot ve tellerin önde gelen üreticisidir.

CARBOWELD' in ürün portfoyünde,

  • Düşük ve orta alaşımlı çelikler, wolfram karbür alaşımlar, takım çelikleri, nikel bazlı alaşımlar, abrazyon dayanımlı karbür malzemeler, darbe dayanımlı malzemeler için kaynak telleri ve elektrotları,
  • Alaşımsız ve orta alaşımlı çelikler, yüksek alaşımlı sıcak dayanımlı çelikler, dupleks çelikler, karışık bileşikler ve nikel bazlı çelikler için birleştirme kaynak telleri ve elektrotları bulunuyor.

Endüstrideki odak noktalarımız, genel olarak çimento sektörü, madencilik, kimya endüstrisi, aparat mühendisliği ve enerji santralleridir.

Derinlemesine üretimimiz, kendi gelişimimiz ve bireysel müşteri istekleri doğrultusunda tamamlanmaktadır. Almanya tabanlı üretim tesisi ile CARBOWELD, müşterilerine çok kısa sürede cevap verebilir ve uzmanlığı sayesinde kapsamlı hizmet sunmaktadır.

© 2022 KHB Kaynak Hırdavat Boya Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.