HAKKIMIZDA

KHB, kuruluşundan bu yana, kaynak ve kaynak elektrotları sektöründe teknik danışman ve tedarikçi olarak görevini titizlikle yapmakta, özellikle TAMİR, BAKIM, KORUYUCU BAKIM konularında verdiği hizmet, kuruluş amacının en önemli ayağını oluşturmaktadır.

KHB; tüm dünyada tamir ve bakım konusunda vazgeçilmez ürünleriyle tanınan Alman CarboWeld ve aşınma plakaları konusunda dünya lideri Alman EIPA şirketlerinin Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

Verimli ve minimum maliyette çalışmanın tüm mühendislik dallarının en önemli sorunu olduğu günümüzde, parça değiştirme ya da arıza nedeniyle üretimde yaşanan sık duruşlar firmaların önemli maliyet artışlarına neden olmaktadır. Bakım işlemine verilen önem, bu duruşları ve parça maliyetlerinden doğacak kayıpları asgari düzeye indirmek için duyulan bir arayışın sonucu olarak en yüksek seviyeye ulaşmıştır.

KHB; yukarıdaki düşünceden hareketle, partneri CarboWeld firması ve uzmanlaşmış teknik kadrosuyla; TAMİR, BAKIM, KORUYUCU BAKIM konularında sizlere sunduğu ürünleri ve hizmetiyle firmanızın çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır.

Dünyanın değişik yerlerinde yapılan araştırmaları ve ar-ge çalışmalarını sizlere aktararak firmanızın daha ekonomik üretim yapabilmesini sağlamak en büyük onurumuz olacaktır.

Sizlerle beraber daha iyiye, daha güzele yürüyebilmek dileğiyle...

İLETİŞİM

 Telefon:+90(232) 472 26 76

 Fax:+90(232) 472 26 56

KAMPANYA BÜLTENİ

Kampanyalarımızdan abone olarak haberdar olabilirsiniz.

 

     

Top of Page